Подолаємо корупцію у дошкільній освіті всією громадою

stop 720x380

11 серпня у районному будинку культури С.В.Передерій зустрічався з батьками дітей, що потребують влаштування в дитячі садки. В ході зустрічі Сергій Васильович проінформував батьків про позицію прокуратури та суду з цього питання, про хід розгляду справи у районному суді про визнання протиправним та скасування рішення №1 9-ої позачергової сесії Михайлівської районної ради від 26.05.2016 про ліквідацію КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст.», що в свою чергу унеможливлює  створення на її базі ДНЗ «Барвінок».

Також голова районної ради проінформував про хід реконструкції КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст. «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа» та строках відкриття груп дошкільного виховання.
Батьки  висловили сподівання, що  здоровий глузд чиновників, судді, працівників прокуратури все ж таки дозволить, після засідання суду 17 серпня, розпочати робити конкретні кроки по створенню ДНЗ «Барвінок» на базі ліквідованої «восьмирічки». Адже всі державні органи, а такими є суд та прокуратура, повинні у своїй роботі займати державницькі позиції:
- домагатися ліквідації черг на місця дітям у дитсадках;
- боротися з корупцією у дошкільній освіті ( саме дефіцит місць у ДНЗ – основа корупції у названій галузі);
- проведенню оптимізації загальноосвітніх шкіл.
На думку батьків у питанні створення ДНЗ «Барвінок» на базі ліквідованої «восьмирічки» позиція суду та прокуратури є, м’яко кажучи, не зрозумілою.
Прем’єр-міністр вимагає до 01.09.2016 року ліквідувати черги у ДНЗ, а суд та прокуратура у цьому заважають.