Урочиста хода

24.08 1

24 серпня Михайлівський район відзначав 25-річницю Незалежності України. О 8.45 виступом духового оркестру РБК розпочалось головне свято Держави.

Святкова хода трудових колективів рушила центральною вулицею селища. Чесно кажучи, такого величного видовища я не бачила с кінця 70-х років. Святковий настрій людей, державні прапори, квіти , діти і дорослі у національному одягу, учні ВПУ зі стилізованим українським вінком- все свідчило про те, що свято стало національним, що воно є символом того, що наша держава відбулася. І хоча те, про що мріялось у далекому 1991 році ще далеке від реалізації , зокрема, і економіка держави, і рівень життя , зайнятість населення має бути набагато кращими і зовнішньополітична ситуація має бути стабільною, але головне - єдність народу та любов до Батьківщини сформовано.
Хода рушила на площу Перемоги  де керівники району поклали квіти до меморіалу Клятва та пам’ятника Т.Г.Шевченка. Далі святкове дійство перемістилося у районний будинок культури. Режисер районного будинку культури Ірина Долга , цього разу ведуча заходу «Свою Україну любіть!», на «одному диханні» вправно керувала офіційною частиною заходу, яка була насиченою та дуже відповідальною. Голова районної ради С.В.Передерій  разом з голова райдержадміністрації О.В.Стулень після виступів вручили нашим землякам нагороди Президента України, Михайлівської районної ради, Запорізької обласної ради, Запорізької облдержадміністрації. Продовжив вручення нагород Михайлівський селищний голова О.В.Ракша. Михайлівський край багатий на чесних трудівників, які сумлінні у дорученій справі, відповідальні перед колективом та громадою, саме ними створюються блага на землі, як матеріальні, і так і суспільні. Після «цивільних» нагород на сцену піднявся заступник військового комісара О.О. Мягкий, який вручив учасників АТО відзнаки «Учасник АТО».
По закінченню урочистої частини відбувся святковий концерт силами зразкового клубу спортивного больного танцю «Елегант» (тренер Ю.Терських), народного театру танцю «Надія» ( керівник Н.Мороз), колективу бального танцю «Олексія» (керівник О.Плєтєнь), Плодородненського, Мар’янівського, Пришибського будинків культури, вокалістів М.Нижніков (до речі, ще відповідав за озвучення всіх заходів), О.Каліниченко, Д.Кравченка.
З 17-ої години свято продовжилося на площі святкової та парку ім.М.Чудновського програмою «Це мій край, моя родина- наша славна Україна», святковим концертом , відеофільмами за темою «Моя країна-прекрасна і незалежна».
Завдяки ентузіазму та самовідданості справжніх фахівців своєї справи Олени Сапальової, Миколи Нижнікова, Алли Бурико, Ольги Гноєвої, Тетяни Лісової, Олега Булгакова, Ігора Коваленка, Наталі Рудницької, Ольги Калужиної, Ірини Саютіної, Тамари Заноздри свято надовго залишиться у пам’яті михайлівської громади.