Педагоги обговорювали нагальні питання розвитку освіти району

29-30 серпня на базі ДПЗОтаВ «Одісей» (смт Кирилівка) відбулась серпнева конференція педагогічних працівників Михайлівського району.

В роботі конференції взяли участь керівництво районної ради та районної державної адміністрації, голова депутатської групи «За добробут Михайлівщини», голова ФГ «Таврія-Скіф» О.А.Каліман, голови селищних, сільських рад (В.С.Величко, М.М.Рицький, О.В.Стрюкова, В.М.Копейченко, Т.І.Середа), керівники районних служб (Р.В.Романенко, Л.В.Приступа), редактор газети «Михайлівські новини» Ю.О.Дьомін, районний військовий комісар Шпаков В.В, помічник народного депутата С.В.Валентирова С.М.Фролов, директор районного будинку культури О.В. Сапальова .
Заслухавши доповідь начальника відділу освіти , молоді та спорту Кучерявої Т.О. (доповідь із скороченнями публікується) в обговоренні виступили директор КЗ « Михайлівська ЗОШ-гімназія І-ІІІ ступенів ім.І.А.Найдьонова» О.І.Пустовіт, директор КЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» О.В.Баздирєва , методист з дошкільної освіти Я.О.Павлова, голова районної державної адміністрації О.В.Стулень. Голова районної ради С.В. Передерій підвів підсумки роботи конференції та розтавив акценти у розвитку освіти району на найближчий час (виступ із скороченнями публікується).
Конференція пройшла завдяки агропромисловим підприємствам, які працюють на території району.