21.09

21 вересня Михайлівською районною радою було проведено семінар на тему: «Актуальні питання розробки інфраструктурних проектів та програм щодо розвитку місцевого самоврядування».

Для участі у заході були запрошені сільські, селищні голови, секретарі сільських, селищних рад, керівники навчальних закладів району, представники галузей охорони здоров’я, культури, житлово-комунального господарства, начальники зацікавлених підрозділів райдержадміністрації. На семінарі виступила голова Запорізької громадської організації «Дивосвіт» - Носенко Інеса Ісаківна, людина, яка має практичний досвід у підготовці та реалізації різноманітних проектів, спрямованих на розвиток інфраструктури територіальних громад.
Головна мета заходу - надання на основі власного досвіду допомоги реальним учасникам процесу місцевого та регіонального розвитку у обранні правильного алгоритму дій на шляху від появи ідеї до отримання практичного результату.Доповідачка вказала орієнтир – назвала основних світових та державних грантодавців, які готові вкладати кошти та надавати ресурси для розвитку і благоустрою наших сіл і селищ та зробила акцент на тому, що в першу чергу необхідні бажання, небайдужість, і, мабуть, здорова одержимість, не кивати на Захід, а тут, удома, зробити життя кращим для себе, своїх дітей, односельців.