Документ-поняття центральне та фундаментальне у системі документоведення.

Під таким гаслом 10 лютого 2017 року у конференц-залі Михайлівської районної ради пройшов семінар з питань організації діловодства і архівної справи для представників органів місцевого самоврядування, комунальних навчальних закладів та комунальної установи Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Михайлівської районної ради Запорізької області. Семінар –навчання розпочалось з виступу начальника загального відділу районної ради Н.М.Третяк.

IMG 2371
Наталія Миколаївна проводячи презентацією основних теоретичних та практичних засад діловодства та документообігу, не тільки осучаснила захід використанням новітніх технологій, але й максимально конкретно скомпонувала необхідні матеріали, інформацію, що дозволило використати час, відведений на заняття, ефективно.

IMG 2364
В ході презентації були розглянуті важливі питання, зокрема: додержання вимог до оформлення документів (ДСТУ 4163-2003), впровадження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях,
До участі у семінарі Наталя Миколаївна запросила начальника архівного відділу райдержадміністрації Н.Ф.Сідєльнікову, яка зосередила увагу присутніх на необхідності забезпечення збереження та обліку архівних документів, надала роз'яснення щодо обов’язковості щорічного складання та затвердження номенклатур справ. Говорилося про важливість фахового підходу до визначання цінності документів на підставі чинних засад і критеріїв, принципи роботи експертних комісій в установах.
Семінар отримав високу оцінку учасників, тому що пройшов професійно та конструктивно.
На завершення роботи учасники семінару отримали методичні рекомендації з питань діловодства, що надасть можливість повернутися до почутого та вивченого ще раз, але вже самостійно.
Згідно річного плану проведення семінарів - навчань у Михайлівській районній раді у лютому чергові семінари на тему «Електронне декларування: практичні аспекти» відбудуться для депутатів районної ради -17 лютого, для секретарів селищних, сільських рад-24 лютого. Початок роботи о 10-ій годині.