Фінансовий контроль як превентивний антикорупційний механізм. Електронне декларування.

IMG 2387

17 лютого 2017 року у конференц-залі Михайлівської районної ради депутати Михайлівської районної ради та їх довірені особи взяли участь у семінарі-навчанні   з питань електронного декларування. Семінар проводила начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад району та юридичного обслуговування роботи ради Олена Леонідівна Василишина. Технічне супроводження забезпечував А.С.Левчук. Необхідність проведення семінару виникла через те, що заповнювати електронні декларації депутати місцевих рад будуть вперше. А тому для унеможливлення допущення ними помилок при заповненні декларації, зменшення часу на освоєння методики заповнення було вирішено провести навчання. Те, що інструктаж дійсно був не зайвим, свідчила гаряча дискусія під час проходження по розділам декларації, обмін досвідом, рекомендації колегам тих, хто вже має певні навики.

IMG 2381

На жаль, не всі депутати взяли участь у роботі семінару, деякі взагалі зволікають, з різних причин, з отриманням персональних ключів. А тому, 24 лютого, буде проведений семінар цієї ж тематики для секретарів селищних, сільських рад та депутатів районної ради, які не змогли взяти участь цього разу. Всім бажаючим взяти участь попередити начальника відділу О.Л.Василишину за телефоном -2-17-97 до 23.02.2017 року. Після проведення семінару 24 лютого по всіх питаннях щодо практики заповнення електронної декларації звертатись безпосередньо до НАЗК. Після 1 квітня, остаточної дати надіслання е-декларації, у разі неотриманням документу НАЗКом, наступає відповідальність згідно ст.172/6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.