У районній радi

IMG 2397 ed minВесна розпочалась у районній раді з проведення семінару-навчання на тему « Методичні рекомендації  підготовки проектів рішень районної ради». В роботі семінару взяли участь начальники та спеціалісти  структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації, юристи комунальних установ – тобто всі, хто має безпосереднє відношення до написання проектів рішень. Семінар провела начальник організаційного відділу районної ради І.В.Матросова. Технічне забезпечення здійснював спеціаліст загального відділу А.С.Левчук. В ході семінару були розглянуті всі етапи підготовки проектів рішень, вивчені вимоги складання та оформлення проектів рішень, пояснювальних записок, порівняльних таблиць, додатків до них. Питання розглянуті як теоретично, так і на практичних прикладах.
Окрім роботи з Порядком підготовки проектів рішень учасники семінару отримали консультацію головного юрисконсульта райради А.М.Третяка по формуванню констатуючої частини проектів рішень, правильного застосування нормативно-правової бази, перевірки чинності документів.
По закінченню семінару учасники отримали відповідні пам’ятки та зразки документів на електронних носіях. Все це допоможе  максимально оптимізувати процес підготовки рішень, своєчасне їх погодження та надання документів депутатам районної ради для ознайомлення і подальшого прийняття на пленарних засіданнях.