Питання організації відпочинку дітей влітку на черзі дня

IMG 2407Третього  березня  в районній раді відбувся «круглий стіл» під головуванням С.В.Передерія, за участю заступників голів районної ради та райдержадміністрації, керівників УСЗН,  відділу освіти, служби у справах дітей,  районного методичного кабінету, голови райкому профспілок працівників АПК, директорів ДЮСШ,  КДОЗ «Маяк», Дитячого центру, заступника директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Михайлівське ВПУ», інструкторів з фізичної культури Тимошівської, Високівської, Пришибської сільських рад з питання організації відпочинку та дозвілля дітей в період літніх канікул.
Після загальних питань, учасники «круглого стола» детально розглянули можливість  організації спортивного табору на базі КДОЗ «Маяк», а саме - підготовка території, питання підвезення до місця розташування табору (внесення змін до порядку відправлення дітей на оздоровлення та відпочинок), організації виховної, спортивно-масової роботи проведення організаційних заходів в батьківських та педагогічних колективах, з тренерами, з керівниками господарств, селищними та сільськими головами тощо. Обмін думками, пропозиціями свідчив про небайдужість учасників заходу, їх фаховий підхід,  прагнення провести підготовчу роботу у максимально короткі терміни.
За результатами обговорення було вирішено 14 березня провести вже робочу нараду - обговорити результати проведення підготовчої роботи, визначитись з термінами проведення робіт з благоустрою табору.