ЗУПИНИСЯ, ЛЮДИНО, НА МИТЬ… І ВІДЧУЙ. ЯК ПЛАНЕТІ БОЛИТЬ…

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту.  Важливою умовою є чистота та затишок наших вулиць, адже естетичний вигляд селища налаштовує на позитивні думки і створює відповідний настрій. Дбати про навколишнє середовище, турбуватися про чистоту і порядок на вулицях  селища, в якому ми живемо, потрібно всією громадою. Тож на минулому тижні, до речі, як і кожен рік навесні,  активно включилися у весняну акцію з благоустрою узбіч доріг, що ведуть до Михайлівки, трудові колективи підприємств, організацій, установ. Саме стан узбіччя в селищі та шляху Михайлівка - Орлянка спонукав написати статтю.

Чистота… Що це таке? Звісно, можна дати цьому слову дуже розумне визначення, але кожен може розтлумачити його по-своєму. Для мене чистота – це не лише чисті подвір’я,  вулиці, узбіччя. Чистота може бути різною: природи, душі, сім’ї … Але їх об’єднує значення цього слова – порядок, взаємодія, повага… Здається, у наш час про це поняття починають забувати. Інакше  пояснити те, що відбувається з нашим довкіллям, просто неможливо. Таке відчуття, ніби деякі люди вважають, що після нас на Землі вже ніхто жити не буде. Що ми залишимо нашим дітям у спадок?! Сміттєві терикони? Чи, може, пеньки, замість лісосмуги?! На превеликий жаль, деякі мешканці селища цим не переймаються і свідомо вивозять сміття просто на дорогу, узбіччя.
Вам ще не набрид постійний бруд на дорогах? Вам що не хочеться отримати бодай трохи естетичної насолоди за час, проведений за кермом? Якщо якесь сміття випадково «вилетіло» з вікна вашої машини, не полінуйтеся зупинитися і прибрати за собою. Не викидайте недопалки через вікно. Не керуйтесь принципом: «Тут і так багато сміття, мій папірець тут великої ролі не зіграє». Папірець, пляшка, памперси, будівельне сміття, мертві тварини – це далеко не повний перелік «цінних» продуктів людства, який прийшлося убирати іншим.
Давайте будемо пам’ятати, що наша поведінка та дії також є прикладом для наслідування дітьми та онуками. Давайте виховувати їх правильно, дорожити своєю маленькою батьківщиною – рідним селищем.
Звертаюся з проханням до депутатів селищних, сільських рад Михайлівського району. За кожним депутатом закріплені певні вулиці селищ, сіл.  Будь ласка, проведіть роз’яснювальну роботу з населенням по благоустрою населених пунктів.
Звичайно, проблем щодо благоустрою наших населених пунктів ще вистачає. Хочеться, щоб наш Михайлівський район з кожним днем, із кожним роком ставав все прекраснішим, щоб у ньому зручно і комфортно жилося кожному жителю. Адже - це наш спільний дім, і від нас залежить, яким цей дім буде. Тож, давайте спільними зусиллями подбаємо про його благоустрій.