Засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Михайлівского району

04.04.2017 року   в малій залі районної ради відбулось засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних  громад Михайлівського району.
На засіданні були присутні: Стулень О.В., Передерій С.В., Спасська І.М., Богдан Ф.М., Гайдаржі І.В., Лукашенко С.І., Ковальова А.А., Середа Т.І., Копейченко В.М., Гранкін П.І., Приступа Л.В., Ракша О.В., Петров А.В., Величко В.С., Данилюк А.А., Ганюкова Є.В., Стрюкова  О.В., Озмитель Д.Д., Радченко М.А., Кучерява Т.О., Згоннік О.В., Романенко Р.В., Сидєльніков Д.А., Удовіченко В.К., Рицький М.М., Ібрагімова Л.С., Левчук Н.В., Сидоренко О.О.
Відсутні: Кобзєв С.В., Румянцева І.В., Калужська Л.Г., Старокожко А.Г., Дудка В.І., Касілова Т.М.
Вів засідання голова Михайлівської РДА О.В.Стулень. Обговорювалось питання формату об’єднання територіальних громад району, а саме: «Один район – одна громада».
За об’єднання у такому форматі проголосували: Стулень О.В., Передерій С.В., Спасська І.М., Богдан Ф.М., Гайдаржі І.В., Лукашенко С.І., Середа Т.І., Копейченко В.М., Гранкін П.І., Приступа Л.В., Ракша О.В., Данилюк А.А., Ганюкова Є.В.,  Озмитель Д.Д., Радченко М.А., Кучерява Т.О., Згоннік О.В., Романенко Р.В., Сидєльніков Д.А., Удовіченко В.К.,  Ібрагімова Л.С., Левчук Н.В., Сидоренко О.О.
Проти- 0
Утримались: Ковальова А.А., Петров А.В., Величко В.С., Стрюкова  О.В., Рицький М.М.

Того ж дня після закінчення засідання робочої групи в рамках інформаційних та просвітницьких заходів у ДНЗ «Михайлівське ВПУ» відбулися загальні збори трудового колективу, на які було запрошено голову Михайлівської районної ради С.В.Передерія.
В результаті  роботи колективом було прийнято рішення направити звернення до Михайлівського селищного голови О.В.Ракші та оприлюднити його на шпальтах районної газети «Михайлівські новини».

Завантажити текст звернення