Навчаємося, радимося, застосовуємо на практиці

40006.04.2017 року в районній раді відбувся черговий семінар-навчання для секретарів сільських та селищних рад з питання: «Про дію Закону України «Про внесення зміни до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань (№842-VІІІ). Від теорії до обміну досвідом».
Семінар вела головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності ради та із загальних питань виконавчого апарату районної ради – І.В.Матросова.
В роботі семінару взяли участь секретарі всіх місцевих рад району.
Основні акценти були зроблені на таких питаннях:
-    нормативно-правова база;
-    зміни до регламентів сільських, селищних рад;
-    варіанти форм протоколів поіменного голосування;
-    своєчасність забезпечення гласності та оприлюднення результатів поіменного голосування.
Семінар пройшов у формі діалогу, в ході якого своїм досвідом поділилися секретарі Михайлівської та Пришибської селищних рад (Лактіонов О.В.,   Пустовіт Т.В.) та секретарі Тимошівської та Плодородненської сільських рад (Гостіщева Р.В., Мойсеєнко Н.В.)
Також було розглянуто питання запобігання конфлікту інтересів в роботі працівників місцевих рад та депутатського корпусу.
По закінченню семінару учасники отримали методичні та роз’яснювальні матеріали в електронному вигляді.