Благодійна акція «Великодній кошик для воїнів АТО»

koshВеликдень – свято, коли прийнято ділитися з ближніми добром, теплом. Це свято сподівань на світле і щасливе майбутнє. Саме в ці дні всі ми намагаємося бути добрішими, щирішими, єднатися із родиною, країною. Щоб приємні миті світлого свята Христового Воскресіння відчули бійці в зоні АТО, напередодні великодніх свят у Михайлівському районі  проводиться широкомасштабна благодійна акція (про це розміщувалася інформація у «Михайлівських новинах», на Веб-сайті районної ради). В рамках акції йде збір великодніх гостинців - продуктів харчування, засобів особистої гігієни для військових, які під час свят знаходитимуться на передовій, на сторожі миру і спокою нашої країни. До цієї благородної справи активно долучилися керівництво та працівники виконавчого апарату районної ради. З теплом сердець, вірою у мир гостинці передані для наших захисників. Ми хочемо, щоб наші вояки, які несуть службу в АТО, знали, що про них пам’ятають і чекають їх живими та здоровими.