Чергова сесія районної ради

11 грудня 2014 року відбулось чергове засідання тридцять сьомої  сесії Михайлівської районної ради шостого скликання.
До порядку денного пленарного засідання були включені такі питання:
1. Про хід виконання Програми з проведення профілактичних заходів щодо сказу на території Михайлівського району на 2012-2016 роки.
2. Про затвердження районної Програми розвитку малого підприємництва на 2015-2016 роки.
3. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни межі смт Пришиб Пришибської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

4. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.01.2014   № 9 «Про районний бюджет на 2014 рік» ( зі змінами та доповненнями).
5. Про хід виконання Програми зайнятості населення Михайлівського району на період до 2017 року.
6. Про хід виконання районної Програми протидії поширенню наркоманії та боротьби з незаконним обігом  наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у Михайлівському районі на період 2012-2015 роки.
7. Про затвердження чисельності Територіального медичного об’єднання  Михайлівського району Запорізької області.
8. Про затвердження структури Територіального медичного об’єднання  Михайлівського району Запорізької області.
9. Звіт директора КДОЗ «Маяк» Михайлівської районної ради Запорізької області про діяльність закладу.
10. Про затвердження Статуту комунального дитячого оздоровчого закладу (у новій редакції).
11. Про затвердження плану діяльності Михайлівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.
12. Про передачу комунальному закладу «Бурчацька спеціалізована школа I-III ступенів «Джерело» Михайлівської районної ради Запорізької області земельної ділянки в постійне користування.
13. Про передачу комунальному закладу «Високівська загальноосвітня школа I-III ступенів» Михайлівської районної ради Запорізької області земельної ділянки в постійне користування.
14. Про передачу комунальному закладу «Мар’янівський  навчально-виховний  комплекс  I-III ступенів загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Михайлівської районної ради Запорізької області земельної ділянки в постійне користування.
15. Про передачу комунальному закладу «Михайлівська загальноосвітня школа I-II ступенів» Михайлівської районної ради Запорізької області земельної ділянки в постійне користування.
16. Про передачу комунальному закладу «Михайлівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3» Михайлівської районної ради Запорізької області земельної ділянки в постійне користування.
17. Про передачу комунальному закладу «Михайлівський навчально-виховний комплекс I-II ступенів «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа» Михайлівської районної ради Запорізької області земельної ділянки в постійне користування.
18. Про передачу комунальному закладу «Плодородненський навчально-виховний комплекс I-III ступенів «Загальноосвітній навчальний заклад – дитячий дошкільний заклад»» Михайлівської районної ради Запорізької області земельної ділянки в постійне користування.
19. Про передачу комунальному закладу «Пришибська загальноосвітня школа I-III ступенів» Михайлівської районної ради Запорізької області земельної ділянки в постійне користування.
20. Про передачу комунальному закладу «Роздольська загальноосвітня школа I-III ступенів» Михайлівської районної ради Запорізької області земельної ділянки в постійне користування.
21. Про передачу комунальному закладу «Старобогданівський навчально-виховний комплекс I-II ступенів «загальноосвітній навчальний заклад –   дошкільний навчальний заклад»» Михайлівської районної ради Запорізької області земельної ділянки в постійне користування.
22. Про передачу комунальному закладу «Любимівська загальноосвітня школа I-III ступенів» Михайлівської районної ради Запорізької області земельної ділянки в постійне користування.
23. Про передачу комунальному закладу «Тимошівська загальноосвітня школа I-III ступенів» Михайлівської районної ради Запорізької області земельної ділянки в постійне користування.
24. Про передачу комунальній установі Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Михайлівської районної ради Запорізької області земельної ділянки в постійне користування.
25. Про передачу комунальному закладу «Михайлівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – Гімназія» ім. Героя Радянського Союзу І.А.Найдьонова» Михайлівської районної ради Запорізької області земельної ділянки в постійне користування.
26. Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад Михайлівського району в позичку комунальному закладу охорони здоров’я «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської районної ради Запорізької області.
З прийнятими рішеннями можна ознайомитися за посиланням.