Дорогі діти ! Шановні батьки!

1234567Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.
Це свято – одне з найпрекрасніших, найрадісніших, свято одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Ми прагнемо, щоб ви росли здоровими і радісними, розумними і креативними, прославляли свої родини і свій рідний край.
Я впевнений, що, об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби дати нашим дітям все можливе для їх самореалізації, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Любі діти! Ви – майбутнє Української Держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях. І закликаю усіх дорослих сьогодні і кожного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце!