НЕ ДАМО ВКРАСТИ ЗЕМЛЮ

11    У Запорізькій обласній організації Аграрної партії підвели підсумки збору підписів проти зняття мораторію на продаж землі у нинішніх економічних умовах. Осторонь не залишився жоден район. По Запорізькій області зібрано майже 80 тисяч анкет. Наш Михайлівський район підтримав ініціативу і його вклад становить 7100 анкет. Кожний четвертий у нашому районі підтримав Всеукраїнську акцію, що свідчить не тільки про актуальність та доленосність питання захисту землі, але про громадянську зрілість наших земляків.

Проявили активну громадянську позицію мешкаці міста м. Запоріжжя, було зібрано близько 20 000 анкет з підписами проти зняття мораторію на продаж землі.

Зібрані анкети будуть доставлені в м. Київ, де вже 7 червня, під стінами Верховної Ради зберуться небайдужі українці і висловлять свою позицію проти дикого продажу землі на Всеукраїнській мирній акції протесту.