Шановні жителі району та гості Михайлівського краю!

aНадходить Свято Пресвятої Трійці (П’ятидесятниця), яке в народі називають Зелені свята – одне із найбільших християнських свят. У цей світлий день Святий Дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини. Свято Трійці називають в народі Зеленими Святами так тому, що подвір’я і оселі вбираються зеленню.
Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються  добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд.
Віриться, що у цей день світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим.
Зичу Вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Нехай Господь допоможе Вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю.
Нехай Ваші серця наповняться світлом духовності та святої чистоти, надією на розквіт нашої рідної України.

З повагою
голова районної ради                                                    Сергій Передерій