Позачергова сесія районної ради

22 січня 2015 року відбулось позачергове засідання тридцять восьмої сесії Михайлівської районної ради шостого скликання.
До порядку денного пленарного засідання були включені такі питання:

1. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.01.2014 №9 «Про районний бюджет на 2014 рік» ( зі змінами та доповненнями).
2. Про районний бюджет на 2015 рік.
3. Про звіт районної державної адміністрації щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Михайлівського району на 2014 рік та про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Михайлівського району на 2015 рік.

4. Про внесення доповнень до Районної комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16.02.2012 №5.
5. Про районну Програму містобудівного розвитку Михайлівського району на 2015 — 2017 роки.
6. Про встановлення вартості харчування в закладах освіти Михайлівського району.
7. Про внесення змін до рішення районної ради від 13.11.2014 року № 4 «Про  внесення доповнень до штатних розписів комунальних закладів загальноосвітніх навчальних закладів».
8. Про затвердження структури, штатної чисельності закладів культури спільної власності територіальних громад Михайлівського району.
9.Про притягнення до дисциплінарної відповідальності директора КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Михайлівської районної ради Запорізької області» Прядка Олександра Павловича.
10.Про надання дозволу ТМО Михайлівського району на дострокове розірвання договору позички та укладання нового.
11. Про надання дозволу ТМО Михайлівського району зміну істотних умов договору позички.
12. Про визнання рішення районної ради № 5 від 13 листопада 2014 року «Про надання дозволу Територіальному медичному об’єднанню Михайлівського району Запорізької області на передачу майна до Плодородненської сільської ради» таким, що втратило чинність.
13. Про затвердження статуту комунального дитячого оздоровчого закладу «Маяк» Михайлівської районної ради Запорізької області у новій редакції.
14. Про надання в позичку комп’ютерної техніки.
15. Про план роботи Михайлівської районної ради на 2015 рік.
16. Про затвердження чисельності, структури та умов оплати праці працівників апарату районної ради.
17. Про забезпечення безкоштовним харчуванням визначених категорій осіб у закладах охорони здоров’я Михайлівського району в умовах стаціонару
18. Про   тимчасове погодження розрахунків на постачання теплової енергії для ТОВ «Візард Груп».
19. Про внесення змін до плану регуляторної діяльності Михайлівської районної ради.
20. Про продовження у 2015 році дії цільової Програми «Цукровий діабет» у Михайлівському районі на 2010-2013 роки.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитися за посиланням.