Звітний концерт до Міжнародного Дня захисту дітей

11 червня комунальним закладом «Дитячий центр» Михайлівської районної ради Запорізької області було проведено звітний концерт до Міжнародного Дня захисту дітей. Ведучими та акторами всієї концертної програми були самі діти, вони продемонстрували  глядачам свої вміння на навички під час казкової подорожі до чарівної  Країни казок. Зал був заповнений охочими подивитися на творчих дітей. В холі учасники заходу з нетерпінням чекали свого виходу на сцену. Хвилювання виднілося в очах юних артистів, проте вони трималися добре. Чудовий концерт силами талановитої дітвори зривав раз у раз аплодисменти дорослих і малих глядачів.
У концертній програмі  взяли участь  116 гуртківців.  Це  вихованці гуртків «Шкільна пора» (вокал), «Карате»,  «Весела палітра» (ізостудія), хореографічні колективи  «Алексія» та «Шанс», «Сценічна майстерність», «Авіамоделювання», «Конструювання повітряних зміїв», «Біла тура».

Свято дитячих посмішок і гарного настрою стало незабутнім для всіх мешканців і гостей Михайлівки.2