Напередодні свята

DSC06832У тісній співпраці з Територіальним медичним об`єднанням Михайлівського району заступником начальника бюро безоплатної правової допомоги проводяться інформаційні заходи, організовуються мобільні пункти надання правової допомоги населенню з метою покращення правової обізнаності та свідомості громадян, впровадження та закріплення практики надання безоплатної правової допомоги.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, між вказаними організаціями налагодилися не просто партнерські, а навіть - дружні  стосунки. Тож бюро висловлює свою подяку керівництву ТМО за співробітництво.

З нагоди дня медичного працівника заступник начальника відділу Михайлівське бюро безоплатної правової допомоги Гуменюк Ю.В. завітала до колективу Територіального медичного об`єднання Михайлівського району із вітальними словами та подякою, яку вручила заступнику головного лікаря Рикуну Валерію  Павловичу.
У теплій дружній атмосфері присутні висловили думку, що обраний курс співробітництва є найбільш оптимальним для обох установ і має перспективу подальшого розвитку.