Увага, конкурс!

Михайлівська районна рада Запорізької області оголошує конкурс на право оренди нерухомого майна комунального дитячого оздоровчого закладу «Маяк» Михайлівської районної ради Запорізької області.    Місцезнаходження нерухомого майна комунального дитячого оздоровчого закладу «Маяк» Михайлівської районної ради Запорізької області : Запорізька область, Якимівський район, с. Богатир, вул.. Лісна,26.
Ринкова вартість об’єкту оцінки – 1764798,00 грн.

Умови конкурсу:
Початковий розмір орендної плати  становить 7353 грн. в місяць. Розмір орендної плати за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний.
Ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням  з надання послуг оздоровлення та відпочинку дітей відповідно до державних стандартів. Заклад розрахований на 300 ліжко-місць в одну зміну.
Дотримання вимог щодо експлуатації нерухомого майна комунального дитячого оздоровчого закладу «Маяк» Михайлівської районної ради Запорізької області.
 Компенсація переможцем конкурсу витрат, пов’язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди.
    Для участі в конкурсі претендент подає  такі матеріали:
     1) заяву  про  участь  у  конкурсі, іформацію про засоби зв'язку з ним;
     2) відомості про претендента:
     для юридичної особи:
     - документи,   що   посвідчують   повноваження   представника юридичної особи;
     - посвідчені нотаріусом копії установчих документів;
      - завірену   належним   чином   копію   звіту  про  фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і  кредиторської заборгованостей за останній рік;
     - довідку  від  претендента  про  те,  що  стосовно  нього не порушено справу про банкрутство;
     для фізичної особи:
     - копію документа,  що посвідчує особу,  або  належним  чином оформлену довіреність;
     - завірену  належним чином копію виписки або витягу з Єдиного
державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;
     - завірену належним чином копію  декларації  про  доходи  або
звіту  суб'єкта  малого підприємництва - фізичної особи - платника
єдиного податку.
    Документи приймаються до 22.05.2015року до 16.00 год. за адресою: Запорізька область, смт Михайлівка, вул. Леніна, 36 Михайлівська районна рада Запорізької області, кабінет № 3.
    Конкурс відбудеться 26.05.2015 року за адресою: Запорізька область, смт Михайлівка, вул. Леніна, 36 Михайлівська районна рада Запорізької області о 10.00 год.
     Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (06132)2-17-97.