У здоровому тілі – здоровий дух

19-20 травня у м.Кирилівка   Якимівського району пройшла обласна VI Спартакіада серед збірних команд посадових  осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад. В змаганнях узяли участь 15 районів Запорізької області. Михайлівський район представляли депутати

3-х рад, а саме Михайлівської районної ради –Передерій С.В., Лобанова О.В., Каліман О.А., Приступа Л.В., депутат Михайлівської селищної ради –Пересипкін А.О., Марянівської сільської ради-Молько Ю.В., депутати Роздольської сільської ради - Бродич В.Ю., Козлов Р.В., Павлюк В.В., Старобогданівської - Рицький М.М.. Середній вік учасників збірної – 46 років. Тим більш приємно, що результат   непоганий: І місце (більярд) – Бродич Валентин Юрійович та Козлов Роман Володимирович ( на фото), 6 місце(шахи)-Передерій Сергій Васильович, 6 місце (теніс)- Каліман Олег Анатолійович. Результати змагань з ігрових видів спорту - футболу і волейболу ще не оприлюднені, але і вони будуть вагомі.
Змагання стали демонстрацією здорового способу життя, «вічної» любові ветеранів до фізичної культури, а участь молодих представників депутатських корпусів місцевих рад нашого району надихає надією, що ідея відродження фізичної культури і спорту у Михайлівському районі та введення у місцевих радах посад спортінструкторів як організаторів та координаторів розвитку фізичної культури на місцях дійсно злободенна , набирає обертів і прихильників.