Держава без Конституції була б анархією

independanceDay

24 червня в районному будинку культури було людно і гамірно. Трудові колективи Михайлівського району відзначали День Конституції. На початку свята голова районної ради С.В.Передерій привітав присутніх зі святом і зокрема сказав: «Недосконала Конституція краще ніж відсутність Основного закону у державі.

Прийнявши у 1996 році Конституцію, ми дали їй оцінку, як одній з самих демократичних і найкращих у світі. Здавалось, що ми зможемо жити по ній не одне десятиліття. Однак майже одразу почали вносити до неї зміни. Пройшло двадцять років, а Конституційний процес досі триває і зараз у парламенті перебувають законопроекти про зміни у Конституцію щодо децентралізації, правосуддя. Мабуть у нас такий менталітет, коли говоримо одне, а робимо інше. Але від обраного шляху ми не відмовляємось. І який би цей шлях не був тернистим, ми пройдемо його, бо це наш вибір.»
По закінченню виступу Сергій Васильович і заступник голови райдержадміністрації І.М.Спасська вручили почесні грамоти Гасановій О.В., Куліковському О.Д., Лисій А.В., Лисенко Н.В.. Кириченко В.М., Макарову О.Б., Магденку О.С.. Шахову В.В., Хатрус Т.І., Пвавліченку О.В., Білецькій Т.Б., Сідєльнікову Д.А., Третяк Н.М., Широчкіній К.С., Норвайшасу І.В., Мельнику В.А., Косенку В.В.. Заноздрі Т.Є, Засько В.А., Галушці С.А., Березовському І.І., Барахті В.І., Чигарєву О.Я., Бугайову С.В., Величко Н.М., Мартиненко Л.Ф., Марчуку В.О.. Штепі А.М., Касьянцю Є.В., Клєткіну В.І., Скрипник О.П., Работягову О.І., Рикуну В.М., Гук О.В., Приступі Л.В., Пономарьову В.М., Петровій О.С.. Лихачовій Я.М., Черняєву О.В, Гербст І.В., Гук В.А.. Коваленку Я.І., Назаренку О.Е., Радченку М.А., Бутенко Г.Р., Кучерявій Т.О., Субтелі М.М., Смьордову О.О. На жаль, на святі не було нагороджених Добичиної Л.В., Ханіної Н.П., Литовченко А.В., Неділько В.М., Пасічняка К.Р., Обрізана М.М..,Русанової Н.В..
Після нагородження на сцену піднялись представники ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» Бадов Олександр Євгенович- директор з будівництва та реконструкції та Пастушенко Микола Михайлович – заступник голови профкому , депутат Запорізької обласної ради, які привітали присутніх зі святом. О.Є. Бадов нагадав про хід будівництва водогону у с. Тимошівка. Як відомо читачам, після реалізації перших двох етапів (2011-2012 р.р.) прокладено 27 км 523 м водогону. Через бюрократичну тяганину з боку Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) на три роки затримався початок будівництва третього етапу (через відсутність правовстановлюючих документів Тимошівської сільської ради на землю).Однак, наполегливість голови райради С.В.Передерія, його неоднаразові поїздки до Києва, допомога тодішнього першого заступника голови облдержадміністрації К.І.Бриля дали свої резульати і наприкінці минулого року ДАБІ видала дозвіл ПрАТ «ЗЗРК» на продовження будівельних робіт. Зараз у с.Тимошівка ведеться будівництво 3-5 черг водогону, кошторисна вартість яких становить 20 млн 532 тис гривень. Також у минулому році голова районної ради разом з Почесними громадянами району мав зустрічі з керівництвом ПрАТ «ЗЗРК», в результаті яких було досягнуто домовленість про надання допомоги смт. Михайлівка у заміні обладнання артезіанських свердловин.
Гості свята вручили Сергію Васильовичу пакет документів на 2 насоси італійської фірми «Lovara» і дві станції управління насосами. Вартість обладнання 352 тисячі гривень. (Примітка автора. Обладнання завезено і найближчим часом буде встановлено на території СТОВ «Прапор» та ВСК «Нива»).
Голова райради щиро подякував керівництву залізорудного комбінату за таку необхідну і своєчасну допомогу, а також нагородив грамотами районної ради за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району Короленка М.К.- голову правління-Генерального директора ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», Косегі Альберта - фінансового директора ПрАТ «ЗЗРК» , Бадова О.Є. - директора з будівництва та реконструкції ПрАТ «ЗЗРК»., Пастушенка М.М. -заступника голови профкома ПрАТ «ЗЗРК» , депутата Запорізької обласної ради
Свято закінчилось концертом, справжньою окрасою якого став виступ ансамблю козацької пісні «Калинонька» любимівського будинку культури.