Свято Молодості, Надії, Гордості нації

VPU vipusk2016

Минулої п’ятниці на училищному подвір’ї ніде було яблуку впасти. Більше ніж півтисячі гостей, не враховуючи учнів та педагогічного колективу училища,зібралися разом, щоб провести своїх випускників у доросле життя. Сучасне оформлення, бездоганні музичний супровід, освітлення - все демонструвало турботу про дітей, бажання зробитивипускний бал кульмінацією їхнього юнацького життя.

Почесними гостями на святі були голова районної ради С.В. Передерій, заступник голови райради І.В. Лагєрєва, заступник голови профкому ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», депутат Запорізької обласної ради Пастушенко М.М., заступник голови ФГ «Таврія-Скіф» С.А.Каліман, почесний голова батьківської ради Маслова Т.В.
У цьому році ДНЗ «Михайлівське ВПУ» випустило 157 своїх вихованців. Це учні 2 групи трактористів-водіїв і по одній група електриків-водіїв, операторів з обробки інформації та комп’ютерного забезпечення,операторів-обліковців, кухарів-пекарів. До речі, пекаріопанували найвищий п’ятий розряд з професії.
Цей рік знаковий в історії училища, тому що 30 учнів отримали дипломи молодших спеціалістів. Директор училища Удовіченко В.К. у своєму виступізауважив,що всі хлопці, якщо на те буде їхнє бажання, будуть зараховані на третій курс Таврійського державного агротехнологічного університету за державним замовленням.
П’ятеро випускниківотримали золоті медалі та дипломи з відзнакою - Когут Андрій, Лактіонов Євгеній, Пересипкіна Ольга, Олійник Ірина, Ільченко Юлія, також шість випускників отримали дипломи з відзнакою – Бикова Олена, Діма Валентина, Довгаль Анастасія, Мальцева Світлана,Мітяєва Світлана, Мінакова Ольга. Адміністрація училища вручила їм цінні подарунками. Серед них«зіронька» учнівської молоді Михайлівського району, гордість училищаІльченко Юлія,яка у2014 році сталалауреатом Президентської стипендії за перемогу у загальнонаціональному етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, а у 2016 виборолаІ місце в загальнонаціональному етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, стала лауреатомПрезидентської стипендії за перемогу у загальнонаціональному етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка. За інтелектуальні досягненняаграрії району подарувати дівчині ноутбук.
 Подарунки також отримали випускники, які брали активну участь у художній самодіяльності - Бороденко Віталій, Патрахов Денис, Шевцова Віталіна, Берченко Анна. Попова Катерина нагороджена за активну участь у громадському житті училища.
Ті, хто виступав на урочистостях, -В.К.Удовіченко,С.В.Передерій, М.М.Пастушенко, В.В.Трусова (мати випускника), Т.М.Сарбаш (класний керівник гр.2 опр) - бажали випускникам знайти своє місце у житті, працювати не покладаючи рук, бути щасливими і самодостатніми. Провідною ідеєю усіх виступів була ідея гордості за нашу молодь, за те, що за роки навчання вони стали особистостями, підготувалися до дорослого життя і тепер готові до подальшого навчання і праці.
Дьомін Максим та Соколова Анастасія вели свято як справжні ведучі –професіонали.
Апофеоз заходу – дівчата в національному одязі виносять вінок училища – символ життя, долі, життєвої сили і довершеності.Представники від кожної групи доповнюють його своїми стрічками (кожна стрічка-одна група). Красиве і дійсно символічне видовище.
Після видачі дипломів та атестатів свято продовжилось концертом, на якому були пісні та танці – класичні, народні та брейк, естрадні гумористичні сценки та реп. Особливо сподобався присутнім реп у виконанні Патрахова Дениса та відеокліп (автор - викладач Момот В.О.), де поруч з випускниками співають їхні сучасні педагоги, майстри виробничого навчання. Ватмосфері свята відчувались сум великої родини училища від прощання з дорослими дітьми,щира вдячність батьків випускниківдиректору і педагогічному колективу за все те добро, що вони далидітям, гордість педагогів за випущену армію кваліфікованих робітників, гарний настрій присутніх від справжнього свята…