Робоча зустріч

3    Днями відбулася робоча зустріч заступника начальника відділу надання соціальних послуг Михайлівської філії Запорізького ОЦЗ з головою Пришибської селищної ради, підприємцями, фермерами селищної ради. Під час зустрічі обговорено питання, які часто виникають у суб’єктів господарювання  при укомплектуванні штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості, ознайомлено з послугами: надання компенсації витрат роботодавця  у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних. В Результаті зустрічі домовлено про подальшу співпрацю між службою зайнятості та роботодавцями. З головою селищної ради обговорено питання щодо строків проведення громадських робіт  та їх соціальної спрямованості.