До уваги депутатів районної ради - 20 березня 2019 року пленарне засідання XXХХV (позачергової) сесії районної ради VII скликання

session    Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання ХХХХV (позачергової) сесії Михайлівської районної ради, яке відбудеться 20 березня (середа) 2019 року о 10:00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться цього ж дня.

20 березня (середа) о 9:00 год. працюватимуть постійні комісії:

-  постійна комісія з питань економічного розвитку, бюджету та планування;
    -   постійної комісії районної ради з  питань освіти, культури, охорони здоров’я та молоді і спорту;
    -   постійна комісія з питань підприємництва та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.

До уваги членів Президії районної ради!

20 березня 2019 року о 9.30 год. відбудеться засідання Президії Михайлівської районної ради.
    Запрошуємо взяти участь в роботі Президії депутатів районної ради – членів Президії.