Депутатський день

20190320 102307    Сьогодні в районній раді відбувся депутатський день. Перед початком пленарного засідання пройшли засідання трьох постійних комісій районної ради: з питань  економічного розвитку, бюджету та планування,  з питань підприємництва та  управління об’єктами спільної власності  територіальних громад району та з питань освіти, культури, охорони здоров’я та молоді і спорту
  Членами постійних комісій розглядались питання черги денної сорок п’ятої  (позачергової) сесії Михайлівської районної ради сьомого скликання.

20190320 102228  Перед початком пленарного засідання відбулось засідання Президії районної ради.
  Після засідань постійних комісій та Президії депутати зібралися в сесійній залі, де під головуванням голови районної ради Сергія Передерія відбулось пленарне засідання. В роботі сесій взяли участь: голова районної державної адміністрації, керівники органів місцевого самоврядування району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів виконавчої влади, представники правоохоронних органів, преси.
  В сесійному залі були присутні   27 депутатів районної ради.
  На порядок денний сесії виносилося шість питань та до відома депутатів була представлена інформація керівника Енергодарської місцевої прокуратури Запорізької області радника юстиції Троцика Дмитра Олександровича про результати роботи Енергодарської місцевої прокуратури у 2018 році.
  На розгляд народних обранців було представлено рішення «Про  організацію харчування учнів КЗ «Пришибська ЗОШІ-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова Михайлівської районної ради Запорізької області. З даного питання присутніх проінформувала Людмила Болотова – в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту.
  Згідно запропонованого порядку денного депутати розглянули питання  «Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 № 14 «Про районний бюджет на 2019 рік. З даного питання та з питання внесення змін до  Програми розвитку фізичної культури і спорту у Михайлівському районі на  період 2017-2020 роки  депутатів проінформувала заступник начальник-начальник бюджетного відділу  управління фінансів райдержадміністрації Світлана Дегерменжі.
  Блок майнових питань був представлений Оленою Василишиною, головним спеціалістом з питань управління майном.
  Всі розглянуті питання знайшли позитивний відгук серед депутатів і були ними підтримані одноголосно.
  Відомості про результати поіменного голосування з прийнятих питань на пленарному засіданні сорок п'ятої (позачергової) сесії розміщенні на офіційному веб-сайті Михайлівської районної ради.