Районна спартакіада

54525420 2655053091178353 6211630979082092544 o

22 березня на базі спорткомплексу "Таврія - Скіф" відбулася районна Спартакіада серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад. У змаганнях взяли участь 5 збірних команд: Михайлівської районної ради, Михайлівської, Плодородненської та Роздольської ОТГ, а також Пришибської селищної ради.
    З початком змагань всіх привітав голова Михайлівської районної ради Сергій Передерій, який побажав всім учасникам гарного настрою та відмінних результатів у змаганнях. Адже головним їх завданням є пропаганда здорового способу життя та організація корисного і активного відпочинку.

Змагалися з чотирьох видів спорту: настільний теніс, шахи, шашки, парковий волейбол. Змагання з міні-футболі відбудуться 29 березня у спорткомплексі «Таврія - Скіф».
    У шаховому турнірі серед чоловіків "золото" отримав представник Михайлівської ОТГ Валерій Черняєв. "Срібло" розділили Сергій Васильченко (Михайлівська районна рада) та Віктор Потапов (Роздольська ОТГ), "бронза" — у Віталія Юрченка (Роздольська ОТГ). Серед жінок перше місце у Надії Левченко — представниці Михайлівської районної ради, друге місце – Тетяна Середа (Роздольська ОТГ).
    Не менш інтригуюче пройшли змагання з шашок. Надія Левченко, яка виступала за команду Михайлівської районної ради, перемогла всіх своїх суперниць і посіла перше місце серед жінок. ІІ місце – Тетяна Чаплюн, яка також представляла команду Михайлівської районної ради. ІІІ місце – Тетяна Білецька (Роздольська ОТГ). Перше місце серед чоловіків виборов представник Плодородненської ОТГ Сергій Дідович. ІІ місце – Сергій Передерій (Михайлівська районна рада), ІІІ місце розділили Леонід Приступа та Руслан Щусь (представники Михайлівської ОТГ).
    У настільному тенісі беззаперечну перемогу та перше місце виборов Олег Каліман (Михайлівська районна рада). "Срібло" та "бронза" дісталися Сергію Гайванюку (Роздольська ОТГ) та Миколі Попову (Пришибська селищна рада). Серед жінок перемогу здобула Юлія Молько (Плодородненська ОТГ). ІІ місце посіла Тетяна Сафронова (Роздольська ОТГ), третє — Раїса Ескелін (Михайлівська ОТГ).
    Турнір з волейболу виграла команда Роздольської ОТГ, обігравши команди волейболістів Михайлівської ОТГ та Михайлівської районної ради, котрі розділили друге та третє призові місця.
    Загалом спартакіада пройшла дуже емоційно, відчайдушно, спортсмени продемонстрували добру спортивну форму, завзятість, азарт, гарний настрій. Змагання налаштували на нові перемоги, а найголовніше – згуртували колективи у неформальній обстановці.
    Переможці нагороджені кубками та грамотами. Крім нагород, усі отримали хороший настрій від спілкування та заряд бадьорості як мінімум на один рік життя — до наступних змагань!