Учбове господарство ДНЗ «Михайлівське ВПУ» в центрі уваги області

djon

6 липня у нашому училищі відбулась важлива подія - приїзд у Михайлівський район високопоставлених осіб - голови Запорізької обласної державної адміністрації Бриля К.І., голови обласної ради Самардака Г.В., заступників голови облдержадміністрації Борисова Б.М., Бойко З.М., генерального директора компанії «ДЖОН ДИР Україна» Пітера Саксе, представника компанії постачальника «Агротек» Зінченко С.І., директора департамента освіти Озерової Т.Я. та її заступника Сороченко О.В..

Причина приїзду-придбання училищем для учбового господарства комбайна «ДЖОН ДІР».
 Обласну делегацію зустрічали голова райради Передерій С.В., голова райдержадміністрації Стулень О.В., керівники сільгосппідприємств - Голуб Ю.В., Каліман О.А., Удовіченко А.К., трудовий колектив Михайлівського ВПУ на чолі з директором училища, заслуженим працівником освіти України Удовіченком Віктор Костянтинович, який у своїй промові розповів гостям про шлях закладу з 1932 року зі школи орачів до сучасних днів, коли заклад здатний конкурувати не тільки з училищами, але і коледжами, технікумами та вишами. Віктор Костянтинович щиро подякував гостям за їх увагу до закладу, за те, що не стоять осторонь від питання підготовки кваліфікованих працівників і надав слово генеральному директору компанії «ДЖОН ДІР Україна» Пітеру Саксе, який звернув увагу присутніх на те, що в практиці компанії це перший випадок, коли таку високовартісну техніку купує навчальний заклад, виразив свою пошану директору училища, який може організувати роботу колективу таким чином, що мрії стають реальністю. Дівчатка у національному вбранні вручили гостям снопи пшениці та ячменю - символи добробуту і миролюбства нашого хліборобського Михайлівського краю. Далі директор училища провів гостей по корпусах училища, які були вражені кабінетами, обладнанням, станом рекреацій закладу. А в повітрі вітав духмяний аромат хліба та хлібобулочних виробів з виставки продукції пекарні училища «Хліб усьому голова». Різноманітність видів та сортів, апетитний вид продукції –ще одна візитівка училища.
Все це зайвий раз підтверджує правильність вибраного керівництвом училища шляху «Тільки уперед, тільки всі разом і тоді всі мрії стануть реальністю!»
Після знайомства з училищем кортеж вирушив до учбового господарства, де гості мали можливість на власні очі побачити , як працює технікакомпанії «ДЖОН ДІР». Маса позитивних емоцій, щирість спілкування, зацікавлене обговорення проблемних питань району все свідчило про те, що привід для зустрічі на такому високому рівні не тільки приємний, ала й корисний для всіх сторін.
Користуючись нагодою районна рада висловлює щиру вдячність за допомогу в організації та проведенні заходу у Михайлівському ВПУ - голові ФГ «Таврія-Скіф» Каліману О.А., директору ВСК «Нива» Голубу Ю.В., Директору АФ «Юлена» Удовіченку А.К., директору ТОВ «Молодіжне» , Почесному громадянину Михайлівського району Халимоненку Л.М., голові СВК ім.Чапаєва Бесарабу В.В., директору РБК Сапальовій О.В, звукооператору Ніжникову М. та творчій групі Будинку культури.