Районна спартакіада з футзалу. Визначення переможців.

1    29 березня на базі спорткомплексу "Таврія - Скіф" в рамках  районної Спартакіади серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад відбулися змагання з футзалу. У змаганнях взяли участь 4 збірних команди: Михайлівської районної ради, Михайлівської, Плодородненської та Роздольської ОТГ. Пришибська селищна рада, на жаль, участь у змаганнях із футзалу не приймала.

Цікаву і запеклу боротьбу можна було спостерігати на майданчику з футзалу. Суперники не хотіли поступатися один одному і до останнього боролися за перемогу, яку впевнено здобула команда Плодородненської ОТГ. Друге місце за командою Роздольської ОТГ, третє місце посіла  команда  Михайлівської районної ради, четверте – команда Михайлівської ОТГ.
    Учасників змагань вітав голова районної ради Сергій Передерій. Призерам вручені кубок, статуетки і грамоти. Переможці змагань увійдуть до складу збірної команди Михайлівського району для участі в  обласній Спартакіаді.
    Учасники спартакіади залишились задоволені, адже мали можливість відпочити, поспілкуватися з колегами, а ще — проявити фізичну міць та спритність.
    У загальнокомандному заліку збірна команда Михайлівської районної ради стала другою, поступившись Роздольській ОТГ. Третє місце виборола команда Михайлівської ОТГ. Четверте місце посіла команда Плодородненської ОТГ, а п’яте місце – за Пришибською селищною радою (нарахування очок відбувалося відповідно до додатку 4 рішення Запорізької обласної ради від 12.11.2010 №31 «Про затвердження Положення про  обласну Спартакіаду серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад»).