До уваги депутатів районної ради - 09 квітня 2019 року пленарне засідання XXХХVІ позачергової сесії районної ради VII скликання

session    Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання ХХХХVІ позачергової сесії Михайлівської районної ради, яке відбудеться 09 квітня (вівторок)  2019 року о 10.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться цього ж дня.
    09 квітня (вівторок) о 9:30 год. працюватимуть постійні комісії:
    -    постійна комісія з питань економічного розвитку, бюджету та планування;
    -    постійна комісія з питань підприємництва та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.
    До уваги членів Президії районної ради!
    09 квітня 2019 року о 9:45 год. відбудеться засідання Президії Михайлівської районної ради.
    Запрошуємо взяти участь в роботі Президії депутатів районної ради – членів Президії.