Пленарне засідання позачергової ХХХХVІ сесії районної ради

1    9 квітня відповідно до розпорядження голови районної ради Сергія Передерія відбулося пленарне засідання позачергової ХХХХVІ сесії районної ради. Участь в роботі сесії взяли  19 депутатів. Згідно затвердженого порядку денного сесії депутатами розглянуто 3 питання.
    Перед початком пленарного засідання пройшло спільне засідання  постійних комісій районної ради: з питань  економічного розвитку, бюджету та планування та  з питань підприємництва та  управління об’єктами спільної власності  територіальних громад району.
    Перед початком пленарного засідання відбулось засідання Президії районної ради.

Депутатським корпусом підтриманий звіт райдержадміністрації щодо виконання районної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2018 роки та районна  Програма розвитку малого  і середнього підприємництва на 2019-2020 роки. Детально з даного питання доповіла  Наталія Левчук – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації.
    З питання затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області депутатів проінформував Іван Гайдаржі - головний лікар ТМО Михайлівського району Запорізької області.
    Майнове питання було представлене Оленою Василишиною, головним спеціалістом з питань управління майном районної ради.
    Відомості про результати поіменного голосування з прийнятих питань на пленарному засіданні сорок шостої (позачергової) сесії розміщенні на офіційному веб-сайті Михайлівської районної ради.