Працевлаштування жінок залишається однією з актуальних проблем

rcz    Як вже повідомлялось, традиційно у квітні в Запорізькій області проводиться «Місячник  зайнятості  жінок».
Фахівці Михайлівської районної філії активно включились до  проведення даного заходу.
    Як свідчить статистика, серед безробітних жінок, які перебувають на обліку в центрах зайнятості Запорізької області, третина мають досить високий  професійний та освітній рівень. Нажаль, дисбаланс попиту й пропозиції  робочої сили не на користь жінкам: на більшості підприємств використовується праця чоловіків.
    Працевлаштування жінок залишається однією з актуальних проблем.
    На сьогодні на обліку в службах зайнятості області перебувають близько 12 тис. жінок (що складає 54% від загальної чисельності безробітних), які потребують допомоги в працевлаштуванні.
    То ж фахівці філії сектору  профорієнтації та фахівці з працевлаштування  здійснюють консультування безробітних жінок, залучивши до роботи консультаційних пунктів не тільки соціальних партнерів, які опікуються проблемами зайнятості жінок, а і фахівців органів місцевого самоврядування.
    Із задоволенням відвідують засідання Клубу «Я – успішна жінка» безробітні жінки різного віку. Ми сподіваємось, що високопрофесійна допомога і суто людська підтримка наших фахівців служби зайнятості стане надійним помічником жінкам на шляху до впевненості у майбутньому.

Додаткову інформацію можна отримати у фахівців Михайлівської районної філії  Запорізького ОЦЗ за номером (06132)2-17-45