Новини

Прийміть наші найщиріші вітання з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

zgrk 2016
Серед безлічі професійних свят - День металурга завжди займав особливе місце, оскільки металургія протягом всієї історії була однією з основних галузей вітчизняної економіки, базою промислової могутності нашої країни. Із непідкорених земних надр руда відправляється на металургійні заводи, перетворюється в руках умілих робітників у такі потрібні промисловості, високоякісні сплави.

 

Ваш професіоналізм поза конкуренцією. Ви відрізняєтеся особливо надійним і сильним, як метал, характером. Ваша робота - важлива основа державної економіки. Ви присвятили своє життя самій гарячій, складній і почесній професії. Ваша праця особливо почесна в нашому Запорізькому регіоні, де гірнича справа і металургія були і залишаються провідними галузями, на яких тримається слава і промислова міць всієї країни. Думаючи про майбутнє, ваші традиції важливо зберігати і розвивати. Ваш успіх - втілення масштабних інфраструктурних проектів, швидке введення сучасних, продуктивних і енергоефективних технологій.
В цей знаменний день прийміть наші найщиріші вітання! Всі ми з глибокою повагою ставимося до вас, ми схиляємося перед вашою невичерпною працьовитістю, перед вашими здібностями. Ми бажаємо вам, щоб у роботі металургійної промисловості не було збоїв, щоб ваша праця гідно оплачувалася, щоб ви і ваші родини жили в найкращих умовах. Бажаємо вам сталого розвитку підприємств, успіхів у реалізації творчих планів, щоб виконувалися всі ваші бажання, щоб після трудового дня вас вдома чекали рідні і улюблені люди. Бажаємо, щоб у вас завжди було здоров'я, гарний настрій, щастя, оптимістичний погляд на життя і значні професійні успіхи! Нехай у вас завжди будуть сили для роботи і гарний настрій для вихідних, а також своя, чесно у вогню зароблена частка щастя!