Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі земляки!

Гірчіть Чорнобиль крізь віки.pptx    Тридцять три роки тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в світовій історії техногенна катастрофа, якій судилося стати незагойною раною для всього людства. Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я тисяч наших співвітчизників, спричинила тяжкі екологічні наслідки, відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах.

Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало мешканців нашого району. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха. Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів і не маємо права забувати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь.

Тож схилимо голови у скорботному мовчанні, вшановуючи тих, хто свідомо вступив у двобій з ядерним пеклом, та віддамо шану живим героям, які не шкодували життя та здоров’я у боротьбі з екологічним лихом.

Бажаю всім миру і злагоди, сили духу, родинного добробуту та впевненості у завтрашньому дні!

З повагою
голова ради                                                                           Сергій Передерій