Дорогі земляки!

3277846    З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту! Щороку воно  відгукується в наших серцях  любов’ю, надією і  вірою.
    Нехай у день святої неділі торкнеться вас Господня благодать. Нехай за столом збереться вся ваша велика родина, а стіл прикрасять великодні паски і різнобарвні писанки. Нехай радість, милосердя огорнуть ваші серця, а Господь допомагає вам у всіх починаннях.
    Нехай Світло Воскресіння Христового надає вам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб ваше життя було чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.
     Нехай диво Воскресіння Христового надихає вас на добрі та праведні справи, а світлий Великдень наповнить ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою.
Христос Воскрес!

Голова ради                                                                     Сергій Передерій