Дорогі ветерани! Шановні земляки!

Den pobedyi    Прийміть мої щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги!    З кожним роком пам’ять про титанічну битву нашого народу стає для нас ще важливішою. Усе менше ветеранів Великої Вітчизняної війни залишаються з нами і все величнішим постає перед нами їхній подвиг. Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини.

Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!
    Земний уклін вам, дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни за мужність, стійкість, відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства.
    Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто, дозвольте побажати Вам, дорогі ветерани, вельмишановні земляки, упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму якнайбільше радісних, щасливих днів. Нехай ніколи на нашій землі не буде більше воєн, лише мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість!
Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!
    Зі святом Вас! З Днем Великої Перемоги!

З повагою,
голова районної ради                                                               Сергій Передерій