До уваги депутатів районної ради - 15 травня 2019 року пленарне засідання XXХХVІІ сесії районної ради VII скликання

session    Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання ХХХХVІІ  сесії Михайлівської районної ради, яке відбудеться 15 травня  (середа) 2019 року о 10.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться цього ж дня.

15 травня (середа) о 9:00 год. працюватимуть постійні комісії:

-    постійна комісія з питань економічного розвитку, бюджету та планування;
-    постійна комісія з питань підприємництва та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району;
-    постійна комісія районної ради по депутатській діяльності, етиці та з питань законності і соціального захисту населення.

15 травня (середа) о 9:15 год. працюватиме постійна комісія:

-    постійна комісія районної ради з  питань    освіти, культури, охорони здоров’я та молоді і спорту.

До уваги членів Президії районної ради!

15 травня 2019 року о 9:30 год. відбудеться засідання Президії Михайлівської районної ради.
    Запрошуємо взяти участь в роботі Президії депутатів районної ради – членів Президії.