Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХХV сесії Михайлівської районної ради

60332550 326822994679077 7029675996743729152 n    15 травня відбулося пленарне засідання сорок сьомої сесії районної ради сьомого скликання. Передувала сесії робота постійних комісій та президії районної ради за участю представників райдержадміністрації, голів постійних комісій районної ради.
    У роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Спасська, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, сільські, селищні голови, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації. Із 34 районних депутатів на пленарне засідання прибуло 20 народних обранців.

Порядок денний сесії був доволі насиченим - розглядалось 11 питань та до відома депутатів був представлений звіт начальника Михайлівського відділення поліції Василівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області підполковника поліції Довбні А.А. про результати роботи за 4 місяці 2019 року.
    Одним із головних питань порядку денного був звіт голови районної ради за підсумками 2018 року. Саме з цього питання депутати й розпочали свою роботу. Сергій Передерій коротко зупинився на основних аспектах діяльності депутатського корпусу районної ради, дав аналіз зробленого у звітному періоді та окреслив проблеми, над вирішенням яких необхідно працювати надалі, які корективи до планів необхідно внести. Коротко характеризуючи роботу районної ради, її голова зазначив, що вищий представницький орган району працював стабільно і послідовно, забезпечуючи розвиток Михайлівщини за пріоритетними напрямками, вирішуючи поточні питання життя громадян та сільських, селищних рад. Разом із депутатами робота була організована так, щоб рада якомога повніше та ефективніше виконувала свої обов’язки, передбачені чинним законодавством, і головне – компетентно приймала відповідні рішення.
    На розгляд народних обранців було представлено Програму фінансування пільг на оплату послуг зв’язку окремих категорій громадян на 2019 рік. З даного питання присутніх проінформував Леонід Приступа, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який охарактеризував основні напрямки програм.
    У ході пленарного засідання сесії районної ради депутати заслухали і затвердили звіт заступника начальника - начальника бюджетного відділу управління фінансів районної державної адміністрації Світлани Дегерменжі про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року та внесли зміни до рішення районної ради від 21.12.2018 № 14 «Про районний бюджет на 2019 рік».
    Депутати районної ради оперативно розглянули всі питання, узгодили їх, дійшовши до спільної думки. В результаті роботи були ухвалені проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.
    Відомості про результати поіменного голосування з прийнятих питань на пленарному засіданні сорок сьомої сесії розміщенні на офіційному веб-сайті Михайлівської районної ради.