Весняний Кубок Михайлівського району з футболу у Мар’янівці

vesna   Традиційно фінал весняного Кубка з футболу в районі проходить 9 травня – на День Перемоги.
    Однак, дощова погода 9 травня змусила фінал перенести на 19 травня, який пройшов на чудовому стадіоні у с. Роздол.
    Фінал, у якому зустрілись команди села Мар’янівка та м. Молочанська, виявився інтригуючим та тримав у напрузі глядачів всі 90 хвилин, не говорячи про післяматчеві пенальті. Ігровою ініціативою поперемінно володіли обидві команди. Першими у другому таймі рахунок відкрили молочанці, але за кілька хвилин до закінчення гри мар’янівці рахунок зрівняли.
    Точнішими у пробитті пенальті виявилися футболісти села Мар’янівка.
    Одним із героїв матчу став голкіпер команди  Мар’янівка Рекрут Олександр, який в кінці другого тайму врятував ворота від небезпечного удару, а у серії  післяматчевих пенальті двічі відбив удари гравців суперника.
    Мар’янівці отримали у напруженій грі перемогу. Приємно, що молодий керівник ТОВ «Молодіжне» А.В.Резунов фінансово та організаційно підтримує футболістів, що вселяє оптимізм на розвиток футболу у Мар’янівському старостинському окрузі.
    Команди-фіналісти одержали Кубки Михайлівської районної федерації футболу. Кращим футболістом фінальної гри став Денис Герасименко із команди Молочанська.