Ярмарка вакансій «військовослужбовець»

rcz    В сучасних умовах підтримка роботодавця, а саме прискорення укомплектування кадрами – першочерговий акцент роботи служби зайнятості. Одним з ефективних методів такої співпраці є ярмарки вакансій.
    Так, у травні  2019 року,  у приміщенні Михайлівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості відбувся черговий ярмарок вакансій спільно з представниками Михайлівського районного військового комісаріату Запорізької області, на який були запрошені  безробітні чоловіки. Учасників заходу було ознайомлено із перевагами служби за контрактом, вакансіями, які існують у різних військових частинах у розрізі професій та посад. Особливу увагу було надано порядку відбору кандидатів на військову службу, різним термінам служби за контрактом, грошовому забезпеченню військовослужбовців рядового, сержантського та офіцерського складу контрактної служби, а також гарантованим державою пільгам для військовослужбовців та членів їх сімей.