Новини

Обласна Спартакіада серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування виявила найкращих спортсменів-самоврядуванців

 60748399 2761352823881712 1492105547397201920 o   22-23 травня 2019 року у смт. Кирилівка Якимівського району на базі дитячого оздоровчого табору  «Чайка» відбулася IX обласна Спартакіада серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад  Запорізької області у якій взяла участь і збірна команда Михайлівського району. У змаганнях, організованих Запорізькою обласною радою і Запорізькою облдержадміністрацією, взяли участь 14 збірних команд районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад Запорізької області.        

    Головною метою проведення Спартакіади є залучення посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів рад усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, зміцнення здоров'я, а також пропаганда фізичної культури і спорту серед населення.
    Учасники спартакіади традиційно змагалися у таких видах спорту:
        • шахи,
        • шашки,
        • настільний теніс,
        • більярд,
        • волейбол,
        • міні-футбол.
    Демонструючи високий командний дух, участь у всіх видах змагань, наполегливість, майстерність та волю до перемоги, спортивна команда місцевого самоврядування Михайлівщини виборола 6 загальнокомандне місце на обласній Спартакіаді! Вітаємо!
    У загальному заліку перше місце посіла команда Якимівського району. На другому місці опинилася команда Пологівського району, третє почесне місце виборола команда Чернігівської СР.
    Команди-призери отримали кубки, медалі та почесні грамоти.