До уваги депутатів районної ради - 13 червня 2019 року пленарне засідання позачергової XXХХVІІІ сесії районної ради VII скликання

session    Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання позачергової  ХХХХVІІІ  сесії Михайлівської районної ради, яке відбудеться 13 червня 2019 року о 10.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться цього ж дня.

13 червня о 9:30 год. працюватимуть постійні комісії:

-    постійна комісія з питань економічного розвитку, бюджету та планування;
        -    постійна комісія з питань підприємництва та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району;
        -    постійна комісія районної ради з питань  агропромислового комплексу та екології.

До уваги членів Президії районної ради!

13 червня 2019 року о 9:45 год. відбудеться засідання Президії Михайлівської районної ради.
    Запрошуємо взяти участь в роботі Президії депутатів районної ради – членів Президії.