Шановні жителі Михайлівського району!

Constitution2017    Від імені депутатського корпусу районної ради щиро вітаю вас з найважливішим державним святом – з Днем Конституції України!
    28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.
    Ми всі усвідомлюємо, що демократичний розвиток ніколи не був легким, тож треба набратися терпіння та віри у те, що невдовзі ми будемо жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю називатимемо конституційно розвиненою та правовою державою.

Тож нехай у цей урочистий день міцніє почуття гордості за наш район, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.  Нехай це свято додасть  наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

З повагою
    голова районної ради                                                         Сергій Передерій