Шановні жителі Михайлівського району!

eb61fc7872447b4bb2e616b5e92a5000    Щиро вітаю вас з найбільшим національним святом – Днем незалежності України!
    Наш народ святкує вже 28-у річницю, відколи здійснилася
    споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй
    найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі. В серці кожного із нас  серпнева блакить неба і золото пшеничних ланів зливаються барвами української державності в символ волелюбності і любові до рідної землі.
    З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.
    Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.
    Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Нехай впевненість у кращому  майбутньому окрилює вас на нові звершення  в ім’я незалежної Української держави.
    Зі святом вас!
    З Днем Незалежності України!

З повагою
голова ради                                                                                  Сергій Передерій