Вітання голови районної ради Сергія Передерія з Днем знань та з початком нового навчального року!

10610119    Шановні педагоги та вихователі!
    Дорогі учні, студенти, батьки!
    Від усього серця вітаю Вас з Днем знань!
    Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь, без перебільшення, його відзначають всі: від вихованців дитячих садів до людей, які давно вже закінчили школу або вуз. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хобі лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності. Саме тому держава та місцеве самоврядування настільки серйозну увагу приділяють забезпеченню якісних освітніх послуг...

Педагоги дошкільних освітніх установ, вчителі, викладачі – це ті люди, які відкривають нам навколишній світ. Від їх таланту, відповідальності і професіоналізму залежить багато чого. Кожного року наші школярі перемагають на олімпіадах різного рівня, а їх наставники постійно підвищують рівень своєї професійної майстерності.
    У цей світлий день я бажаю всім нам зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань, а школярам – успіхів та особистих досягнень у новому навчальному році! Зі святом 1-го вересня!