Апаратна нарада голови районної ради

IMG 20190909 083633    Сьогодні, 09 вересня, голова районної ради Сергій Передерій провів  апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату районної ради. Під час наради йшлося про пріоритети діяльності виконавчого апарату районної ради, першочергові завдання та напрямки роботи на поточний тиждень та найближчу перспективу.
    Серед найважливіших невідкладних завдань, визначених головою районної ради Сергієм Передерієм, підготовка до чергової 49 сесії районної ради, внесення на розгляд депутатів планових питань згідно планів роботи ради та постійних комісій.
    До того ж, під час наради йшлося про поточний стан роботи кожного з працівників виконавчого апарату районної ради, вирішення ряду питань фінансово-господарської діяльності ради та інших актуальних робочих питань.