До уваги депутатів районної ради - 19 вересня 2019 року пленарне засідання 49 сесії районної ради 7 скликання

session    Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання сорок дев’ятої сесії Михайлівської районної ради, яке відбудеться 19 вересня 2019 року о 10.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться цього ж дня.

19 вересня о 9:00 год. працюватимуть постійні комісії:
-    постійна комісія з питань економічного розвитку, бюджету та планування;
-    постійна комісія районної ради з питань  агропромислового комплексу та екології;
-    постійна комісія районної ради по депутатській діяльності, етиці та з питань законності і соціального захисту населення.

До уваги членів Президії районної ради!

19 вересня 2019 року о 9:30 год. відбудеться засідання Президії Михайлівської районної ради.
    Запрошуємо взяти участь в роботі Президії депутатів районної ради – членів Президії.