Молодь на ринку праці

rcz    У вересні у Михайлівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості триває «Місячник зайнятості молоді»,  під час якого було проведено ряд заходів, присвячених презентації послуг, які надає служба зайнятості молоді. Один з них - семінар для безробітних «Молодь на ринку праці», на якому фахівець з профорієнтації Табаєва Ю.С. інформувала присутніх про сучасні тенденції підходу до пошуку роботи. Молодь отримала корисну для себе інформацію, відпрацювала навички пошуку роботи, виконала вправи для підвищення самооцінки та впевненості в собі.

Профорієнтаційний вибір
    Профорієнтаційний вибір - система роботи, спрямована на надання допомоги учневі у визначенні й виборі конкретної професії на основі виявлення й оцінки його загальних і спеціальних здібностей, здатностей,  потреб і об'єктивних умов професійної підготовки і працевлаштування. Всім бажаючим, хто потребує вибору, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, наразі є можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації в он-лайн форматі, скориставшись профорієнтаційною платформою Державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа». Проходження усіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини.
    13 вересня 2019 року для учнів 9 класу  КОЗ «Плодородненський ЗЗСО»  був проведений профорієнтаційний урок, на якому завідувач сектору профорієнтації Михайлівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Табаєва Ю.С. розповіла про можливості використання профорієнтаційної платформи.
    Для старшокласників настає час, коли доводиться замислюватись над своїм майбутнім, тож сподіваємось, що такі зустрічі для них є корисними і допоможуть зорієнтуватисть в виборі професії.