За результатами пленарного засідання 49 сесії районної ради депутатами затверджено всі запропоновані проекти рішень

2    19 вересня під головуванням голови районної ради Сергія Передерія відбулося пленарне засідання  сорок дев’ятої сесії Михайлівської районної ради сьомого скликання.
    У роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, сільські, селищні голови, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації. Із 34 районних депутатів на пленарне засідання прибув 21 народний обранець.

Перед початком розгляду сесійних питань відбулось нагородження: за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток Михайлівського району та Запорізької області високі нагороди отримали керівники установ та Почесний громадянин Михайлівського району. Так, Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня одержала директор КЗ «Пришибська ЗОШ I-III ступенів ім. М. А. Шаламова» Марина Вертелецька.
  Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня нагородили керівника ФГ «Таврія-Скіф» Олега Калімана.
70477385 902280793473123 7847028060086861824 n  Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» І ступеня (із занесенням до Книги пошани Запорізької області) отримав Іван Голод – Почесний громадянин Михайлівського району.
  На порядок денний сесії виносилося вісім питань та до відома депутатів була представлена інформація начальника Михайлівського відділення поліції Василівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області про результати роботи.
  Усі питання детально вивчалися на засіданнях постійних депутатських комісій. Ретельна підготовча робота дозволила депутатам затвердити позитивні рішення по всім питанням.
  У ході пленарного засідання сесії районної ради депутати заслухали і затвердили звіт в.о. начальника відділу фінансів Михайлівської районної державної адміністрації Світлани Дегерменжі про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року та внесли зміни до рішення районної ради від 21.12.2018 № 14 «Про районний бюджет на 2019 рік».
  Про хід виконання районної комплексної Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на 2017-2021 роки депутатів проінформувала Інна Спасська, перший заступник голови райдержадміністрації.
  Віталій Бабанін, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації, представив до уваги депутатів інформацію про хід виконання Програми «Питна вода Михайлівського району» на 2017-2022 роки.
  Рішення про затвердження списку присяжних для Михайлівського районного суду Запорізької області до уваги депутатів представив Андрій Третяк, головний спеціаліст-юрисконсульт районної ради.
  Загалом сесія районної ради пройшла злагоджено, оперативно і конструктивно.
  Відомості про результати поіменного голосування з прийнятих питань на пленарному засіданні сорок дев’ятої сесії розміщенні на офіційному веб-сайті Михайлівської районної ради у розділі «Документи».