Шановні земляки!

DpcdOgXXUAAoajX    У величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва наша держава відзначає державне свято – День захисника України.
    Сьогоднішній день є не лише уособленим святом усіх чоловіків, а й кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Сьогодні ми вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!

Шановні захисники! Від щирого серця бажаю щастя, здоров’я, родинної злагоди, оптимізму і миру! Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові! Нехай Мати Божа захистить Україну та подарує мир і спокій нашій землі!

З повагою
голова районної ради                                                                    С.В.Передерій